PRIJEVOD KNJIGE!

English, German...
Odgovorite
LEGIONARI
Podurednik

PRIJEVOD KNJIGE!

Post Postao/la LEGIONARI »

Ako ima netko volje i želje za prijevod knjige!

http://www.churchinhistory.org/pages/bo ... roatia.pdf
Ljutu travu na ljutu ranu!

Kralju Dmitre Zvonimire - u tamnici tvoji su ratnici-tvoji Generali!
Krilnik
Vojnik

Re: PRIJEVOD KNJIGE!

Post Postao/la Krilnik »

Brate,imam volje a i želje ne fali. Ovo je obiman posao. Ja ti to prevodim sam kad ne radim (uglavnom vikendom ili na poslu ako je "spor dan")

Sa druge strane ovo je malo lakši posao glede jezika jer je mnogo lakše prevodit sa engleskog na hrvatski.

Daj mi malo vremena da se organiziram. Osim posla bavim se i treningom oružane i goloruke borba i vodim nešto ko underground klub za malu kliku patriota ovdje u Splitu. Tako da ti je moj dan do fula ispunjen nekim aktivnostima a sve u smjeru egzistencije moje obitelji i vojne naobrazbe naših patriota (ja ne vjerujem u demokraciju niti u "mirnu revoluciju" tako da obučavamo ja i još nas nekoliko podmladak u vojnim vještinama--zlu ne trebalo)

Kad uhvatim vremena dat ću se na posao. A pitat ću i još jednog našeg brata da mi da ruke pa da prevodimo po poglavljima to bi mi uvelike olakšalo posao.

Za Dom
Onomu koji vas može očuvati od pada i postaviti neporočne i razdragane pred Njegovom slavom,jedinomu Bogu koji nas je spasio po Isusu Kristu,našemu Gospodinu,slava, veličanstvenost,vlast i moć, kako prije svakog vremena,tako i sada i u sve vijeke! Amen.
LEGIONARI
Podurednik

Re: PRIJEVOD KNJIGE!

Post Postao/la LEGIONARI »

Brate krilniče to bi bilo dobro da prevedete pa stavite u pdf-u ovdje prijevod.

ZDS Zauvijek!
Ljutu travu na ljutu ranu!

Kralju Dmitre Zvonimire - u tamnici tvoji su ratnici-tvoji Generali!
Odgovorite