HAndzar divizija

''Ti hrvatski narode ne očekuješ svoga spasa od gavana i bogatuna...''
Jimmy88
Vojnik

Re: HAndzar divizija

Post Postao/la Jimmy88 »

a mene je Handzar divizija promasen slucaj.Muslimani su se bojali da ih cetnici ne pobiju u istocnoj Bosni i pridruze se Ustasama.Kako su se muslimani klali s cetnicima po istocnoj bosni ljaga je spala na Hrvate Ustase(ustase klale dicu i starce).Koje drugi prodo istocnu Bosnu nego oni kad su bizali u partizane i propustali neprijatelje u gradove kroz dijelove koje su oni drzali!!!
Za mene muslimani nisu ustase ni braca!!!!!!
Zivili svi HRVATI=USTASE!!!!!!
ZDS!!!

Ko je branio fazlagic Kulu ,ko je branio odzak.
Ja mislim da si ti Bobanovac ,Isti ljudi koji kazu da su Ustase a ubili
slavnog Blaz Kraljevica

Za Dom Spremni "zdsu1"
Meine Ehre heißt Treue
livno=U=srcu

Post Postao/la livno=U=srcu »

Jimmy88 a tko je pustio partizane u Livno,kroz koji dio su parrtizani usli u Livno??????Koje hrvate prodo u Domovinskom ratu-muslimani.
A sto se tice Blaza Kračjevica svaka mu cast a tko ga je ubio i njega proklet bio!!!!!
10_Poglavnikov_04
Rojnik

Post Postao/la 10_Poglavnikov_04 »

livno=U=srcu je napisao/la:Jimmy88 a tko je pustio partizane u Livno,kroz koji dio su parrtizani usli u Livno??????Koje hrvate prodo u Domovinskom ratu-muslimani.
sve po starom... jedni odu drugi dođu... "bobanovska kolotečina"
Ako želiš dići se visoko
na jednom stanovištu budi
i tu stani poput čvrste stijene
znaj da nije običaj kod ljudi
često mijenjat svoje uvjerenje...
Slavonski ustaša
Dorojnik

Post Postao/la Slavonski ustaša »

Domagoj je napisao/la:
livno=U=srcu je napisao/la:Jimmy88 a tko je pustio partizane u Livno,kroz koji dio su parrtizani usli u Livno??????Koje hrvate prodo u Domovinskom ratu-muslimani.
sve po starom... jedni odu drugi dođu... "bobanovska kolotečina"
Domagoj, svatko ima pravo na mišljenje. Ne budi nestrpljiv i brzoplet. Ova pričaonica neka bude izvorište znanja i međusobnog uvažavanja među braćom Hrvatima. Nitko nije nepogrešiv. Ako kolega i nešto ne zna, tj. ako na neke stvari ne gleda ustaški, tu smo da ga uputimo što je Poglavnik pripovjedao. Uostalom, ni Poglavnik nije bio nepogrešiv.
slika
-sokol-
Vojnik

Post Postao/la -sokol- »

Kao prvo pozdravljam sve ucesnike foruma i drago mi je sto sam naisao na vas ovdje sve skupa. :D
Neznam zasto sam upravo izabrao ovaj topic tj temu za moje prvo javljanje na forumu...al eto tako je ispalo.

Moje misljenje jeste da danas najmanje 95 % muslimana (a mozda i vise) ne zeli nista zajednickog imati s hrvatstvom i hrvatskom drzavom.
Vrijeme je tako da im je njihova vjeroispovjest , kao i razna nesretna dogadjanja u zadnjih 50-60 god. postala vaznija od njihove nacionalne pripadnosti.
Dakle , neminovno je da se ovdje neki rijese svojih romanticnih sanjarenja i sjecanja u cilju stvaranja nove Drzave Hrvatske.

Takodjer izjave tipa; 'Tudjman & co.' su krivi za situaciju kakva jest, isto ne stoje tj. nisu istinite. Muslimanska intelektualna elita je od samog pocetka zadnjeg rata, a i prije, radila na stvaranju zasebne Bosanske Muslimanske drzave u kojoj bi Hrvati bili neka manjinska zajednica, s odredjenim posebnim pravima. Hrvati nisu na to mogli nikako pristati. Nazalost boljom organizacijom i malo vecom kolicinom oruzja mogli smo ta nastojanja i tenzije u nasu korist rijesiti, ali kako znamo dosta toga.... je ispalo drugacije. Kad ce se opet (i dali ikad) takva prilika pruziti tesko je reci.
"Svaki posten i svijestan Hrvat je Ustasa.Svaki Ustasa je posten."
matias017
Vojnik

Post Postao/la matias017 »

-sokol- je napisao/la:Kao prvo pozdravljam sve ucesnike foruma i drago mi je sto sam naisao na vas ovdje sve skupa. :D
Neznam zasto sam upravo izabrao ovaj topic tj temu za moje prvo javljanje na forumu...al eto tako je ispalo.

Moje misljenje jeste da danas najmanje 95 % muslimana (a mozda i vise) ne zeli nista zajednickog imati s hrvatstvom i hrvatskom drzavom.
Vrijeme je tako da im je njihova vjeroispovjest , kao i razna nesretna dogadjanja u zadnjih 50-60 god. postala vaznija od njihove nacionalne pripadnosti.
Dakle , neminovno je da se ovdje neki rijese svojih romanticnih sanjarenja i sjecanja u cilju stvaranja nove Drzave Hrvatske.

Takodjer izjave tipa; 'Tudjman & co.' su krivi za situaciju kakva jest, isto ne stoje tj. nisu istinite. Muslimanska intelektualna elita je od samog pocetka zadnjeg rata, a i prije, radila na stvaranju zasebne Bosanske Muslimanske drzave u kojoj bi Hrvati bili neka manjinska zajednica, s odredjenim posebnim pravima. Hrvati nisu na to mogli nikako pristati. Nazalost boljom organizacijom i malo vecom kolicinom oruzja mogli smo ta nastojanja i tenzije u nasu korist rijesiti, ali kako znamo dosta toga.... je ispalo drugacije. Kad ce se opet (i dali ikad) takva prilika pruziti tesko je reci.
Pa želio je i dio muslimana za vrijeme NDH izdvojiti bilo dio BiH ili cijelu BiH u zasebnu državu ali to nije smetalo većinu intelektualaca i boraca hrvatskih muslimana da se i dalje bore za hrvatsku državu u BiH. Od bosanskim muslimana je naciju napravio Tito je podjele su se produljile zahvaljujući politici Izetbegovića,Tuđmana i Miloševića koji su svaki za sebe htjeli imati potpunu hegemoniju. Muslimani su naša krv i to će tako i ostati "zdsu1"
˝Narod koji nije kadar podnijeti žrtvu, nije kadar ni živjeti!˝

slika
IzvorniPravas
Rojnik

Post Postao/la IzvorniPravas »

Slavonski ustaša je napisao/la:Nije li Alija Šiljak bio čelnik HSP-a u Goraždu koji je završio kao pijanac na zagrabačkom kolodvoru?
brate imas li jos informacija o aliji siljku? ja sam cuo da je 1990 u casopisu globus rekao NDH mi je avlija......
slika
slika
Jedno kolo jedna raja od Zagreba do Visegrada od Gorazda pa do Splita, Zemun svima dika!
proboj
Vojnik

Post Postao/la proboj »

IzvorniPravas je napisao/la:
Slavonski ustaša je napisao/la:Nije li Alija Šiljak bio čelnik HSP-a u Goraždu koji je završio kao pijanac na zagrabačkom kolodvoru?
brate imas li jos informacija o aliji siljku? ja sam cuo da je 1990 u casopisu globus rekao NDH mi je avlija......
a vjerovatni se propio! a bilo mu drago potegnit! a ko je bio u HOSu na pocecima?! inzinjeri, odvjetnici, doktori, tajkuni...? sve sama elita!!!
boze sacuvaj da je bilo huligana, potencijalnih alkosa i narkomana, ulicara, i svakojake kukavicke bagre!!! odvjetnici u naj godinama, u naj odjelima... da vids kako jurisaju na tenkove!!!
bali ajku svoju, pun mi vas je Q!!!
MUSKARAC BEZ STOMKA JE KAO ZENA BEZ SISA!
proboj
Vojnik

Post Postao/la proboj »

a kad neto bude velicao i pricao o heroju koradeu, isto ce tako neko rac... a jel to onaj sta pobio nevine?
a ko ce u rat nego... ODVJETNICI!!!
MUSKARAC BEZ STOMKA JE KAO ZENA BEZ SISA!
Rodoljub1941
Vojnik

Post Postao/la Rodoljub1941 »

Ima li tko umjetnički svjetlopis Handžar divizije, tako što je na njemu lubanja s fesom i handžarom (mačem) s Hrvatskim grbom na dnu lievo i da je svjetlopis velik?
Slavonski ustaša
Dorojnik

Post Postao/la Slavonski ustaša »

IzvorniPravas je napisao/la:
Nemam baš puno. Znam da je rat dočekao u rodnom Goraždu odakle se aktivirao u HSP i bio je jedan od istaknutiji ljudi tamo. Tu informaciju sam pronašao u jednom općenitom članku o HOS-u u kojemu se on kao istaknuti i cijenjeni član našao.
slika
Delko Bogdanic
Vojnik

Post Postao/la Delko Bogdanic »

Handzar Divizija nema veze s Hrvatskom drzavotvornom borbom. Ona je storena na mig "Bosasnkih" muslimana (autonomasa), Jeruzalemskog muftije, kao i samog Himlera. Sve se to razvijalo na stetu i ogorcenje sluzbenog Zagreba, tj. Poglavnika i njegove vlade.
Delko Bogdanic
Vojnik

Post Postao/la Delko Bogdanic »

Kad ste vec spomenuli pobunu u Francuskoj....tamo (mislim Villefranche?) postoji spomenik "Hrvatskim Pobunjenicima" i takav je tekst stajao desetljecima. Kad se "Bosnjacka" nacija izmislila pocetkom 90ih...od onda oni apeliraju na vlasti tog gradica da se promjeni tekst, da pise "Bosnjacki Pobunjenici". Davno sam citao o toj pobuni ali sjecamse da su vode pobunjenika bili Hrvati koji su sacinjavali jedno 20% snaga "Handzar Divizije". Koje sta.
konjanik
Vojnik

Post Postao/la konjanik »

Delko Bogdanic je napisao/la:Kad ste vec spomenuli pobunu u Francuskoj....tamo (mislim Villefranche?) postoji spomenik "Hrvatskim Pobunjenicima" i takav je tekst stajao desetljecima. Kad se "Bosnjacka" nacija izmislila pocetkom 90ih...od onda oni apeliraju na vlasti tog gradica da se promjeni tekst, da pise "Bosnjacki Pobunjenici". Davno sam citao o toj pobuni ali sjecamse da su vode pobunjenika bili Hrvati koji su sacinjavali jedno 20% snaga "Handzar Divizije". Koje sta.
točno,oko 30% Hrvata,70%muslimana,svi časnici,
nijemci,pobunu digli,hrvati koji su ubačeni u
"Handzar Diviziju",od komunističke partije hrvatske,
kao provokatori.Streljani sve vođe pobune,ako Vas
zanima sutra može nastavak,imena,zapovjedni kadar,itd.
milosti ne tražim,niti bih je dao
Rodoljub1941
Vojnik

Post Postao/la Rodoljub1941 »

Ustaška Mladež NDH je napisao/la:Ima li tko umjetnički svjetlopis Handžar divizije, tako što je na njemu lubanja s fesom i handžarom (mačem) s Hrvatskim grbom na dnu lievo i da je svjetlopis velik?
Baš ovo tražim, a da je svjetlopis veliki.
http://img380.imageshack.us/img380/7016/md126xa1wx6.jpg
Odgovorite