Borba za Bosnu i Hercegovinu počinje

''Ti hrvatski narode ne očekuješ svoga spasa od gavana i bogatuna...''
Narpok
Vojnik

Post Postao/la Narpok »

Dragi forumaši,

Mjesecima sam istraživao i razmišljao postupak i razne mogućnosti za kako imati prevladavajući utjecaj na Bosanskom i Hercegovačkom području, da bismo mogli efektivno provući našu propagandu bez onih posljedica koje su slične pokušaje uspješno razbile. Obezbjedio sam sve uvjete za počevši pro-hrvatske web-novine u Sarajevu, koje neće biti očigledno pro-hrvatske. Cilj novina će biti da provlačimo naš zajednički interes - hrvata katolika i hrvata muslimana - bez mogućnosti da nas bošnjački nacionalisti nazivaju nacistima, ustašama, i lošije... taktički sam smislio rješenje da će to biti prosto nemoguće (to ću vam dublje objasniti kad mi budete privatnu poruku ostavili).

Neću mnogo o ovome da pišem u javnošću radi očitih razloga, ali mogu garantirati sljedeće: da će ove naše web-novine biti veliki instrument za hrvate da konačno dobiju glas u Sarajevu i u ostaloj Bosni i Hercegovini... kako bismo mogli upućivati muslimanski narod na tom području, i pisati pro-hrvatske članake, bez onih osuđivanja da smo ustaše. To ne samo da je prednost, nego već ogromna sloboda koja nam omogučuje da pišemo slobodno i za zaštitu i u interes našeg naroda.

Zašto sam uopće dao obaviještenje u javnost? Zato što se web-novine u času konstruiraju (otvaranje je 01.01.2010); ali potrebni u momentu su nam par vrlo dobrih pisaca. Najpotrebniji su za 6 poglavlja koje ćemo iznositi: politika, znanost, povijest, ekonomija, sport, i tehnologija. Budite pripremljeni na to da će preko 2,000 ljudi čitati vaše članke dnevno.

Tko god je zainteresiran, molim vas da izaberete za koju kategoriju bi željeli pisati i pošaljite privatnu poruku sa sporednim pitanjima. Ja ću vam čitav projekat što jasnije da objasnim.

Hvala vam svima na čitanju.
Kum Bečo
Podurednik

Re: Borba za Bosnu i Hercegovinu počinje

Post Postao/la Kum Bečo »

Mislim da je najbolje insistirati na bratstvu Hrvata i Bošnjaka i u skladu s tim djelovati. Treba ne nametljivo pronositi pravaško učenje po BiH.
Beogradski pašaluk
dane-croatia
Podurednik
Kontakt:

Post Postao/la dane-croatia »

Sviđa mi se ova zamisao, ter se nadam da ne će biti ,,tresla se brda, rodio se miš''.
Inače, slobodno računaj na mene, jerbo u vezi poviesti bliže i daljnje imam dosta tvari koje pokazuju našu katoličko-muslimansku suradnju.
Darius
Dorojnik

Post Postao/la Darius »

Dobar dan postovani gospodine Narpok. Zelim da se pridruzim podrski projektu koji je bezrezervno odlican. Zelim da pomognem u onim segmentima u kojima imam znacajno iskustvo.
Onu istu našu pušku mi pripremi
na tavan je stavi, za mene je spremi
Bit će ona opet i sinu po mjeri
kao što je bila mom djedu i meni.
Maksovac
Vojnik

Post Postao/la Maksovac »

Naprok,odlicna zamisao,mislim da ce nam puno pomoci u ponovnom ujedinjenju "bosnjaka" i Hrvata!
Za Dom Spreman!
slika
Narpok
Vojnik

Post Postao/la Narpok »

Maksovac je napisao/la:Naprok,odlicna zamisao,mislim da ce nam puno pomoci u ponovnom ujedinjenju "bosnjaka" i Hrvata!
Hvala. Cilj je da hrvati konačno budu imali glas u sred Sarajeva, i to što glasniji da se što bolje i jasnije čuje među muslimana. Danas postoji problem što u momentu nemamo nikakva sredstva, prema tome nikakve mogućnosti, da pišemo naše verzije prošlosti, sadašnjosti, i ostala zbivanja. Također ćemo moći konačno da se odbranimo od optužnica pisane u sred Sarajeva (i u ostalim djelovima BiH) od strane anti hrvatskih novina (na žalost takvih novina ima mnogo, i pretežno su jako ekstremno islamski orijentirane, koje su pod nadzorom od SDA). Takve novine nas blate pred "bošnjacima", i to je razlog zašto će bošnjaci prije navijati za Tursku nego Hrvatsku - jer im je mozak opran, i to uopće ne treba da nas čudi... jer u momentu hrvati nemaju suprotne novine koje mogu odbaciti te lažne članke koje se provode muslimanskom narodu. No, hrvatska medija ima utjecaj u BiH - ali samo nad katolicima, i to nam ne može pomoći kad dođe u pitanje promicanje bratstva među oba naroda. Prema tome, moj cilj je osnovati novine koje će imati utjecaj u BiH ... ali i među muslimanima. To će nam konačno omogućiti da se objasnimo jasno i glasno našim "bošnjacima", da znaju da nismo đavoli i agresori, nego jedan miroljubljivi narod koji želi suradnju i gradnju za bolju budućnost. Onda ćemo mi lično govoriti za nas, a ne SDA i ostale anti hrvatske organizacije.

Ali sve u svemu, dajte mi pomoć braćo hrvati, svi vi koji imate vremena, prijavite se za borbu - da pišete članake! Pošaljite mi privatnu poruku i napišite mi uz poruku vaš e-mail koji je povezan sa msn messenđerom... jer radi veličine projekta, svakako će biti potrebno očuvati uživo vezu.

Pozdrav.
dartcroat
Dorojnik

Post Postao/la dartcroat »

Ideja je dobra i ako je to ono što ja mislim,ti bi sa tim novinama u BiH,zapravo bio isto što i INDEX.hr u Hrvatskoj.

INDEX.hr je jedan od najčitanijih i najutjecajnijih web portala u Hrvatskoj i kao takav latentno kreira trendove i stvara plodno tlo za promicanje nekih ideja onih ljudi koji stoje i podupiru te nazovi web novine.

Kao što je INDEX jugoslovenski trojanski konj u hrvatskom medijskom web prostoru,ako sam dobro shvatio,tvoje bi novine,grubo rečeno, bile hrvatski trojanski konj BiH medijskom prostoru,s naglaskom na web.

INDEX je najopasniji internet širitelj lijevičarskih i liberalnih ideja,mada ni ostali puno se ne razlikuju,ali ipak on prednjači ispred svih njih te tako prozirno i vidno zagovara jugofiličarske i jugonostalgičarske ideje.

Ukoliko bi ti sa tvojim web novinama postigao u BiH u promicanju hrvatske ideje,kao što je INDEX u Hrvatskoj promicatelj jugoslovenske ideje,onda bi to stvarno bio odličan posao.

Puno sreće u daljnjem radu želim. "zds2"
slika
LEGIONARI
Podurednik

Post Postao/la LEGIONARI »

Nu, narpok ako se misli s tim krenuti moram skrenuti pozornost da se od starta vodi briga o upotrebi Hrvatskog jezika. narpok želim ti puno uspjeha treba se ugledat na izdanja Hrvatskog uljudbenog Pokreta jer ako se izdanja distribuiraju elektronski trebaju se i prepoznat da su na liniji Hrvatstva. Ne želim ispravljat tvoje tekstove ali rijeć objezbeđenje nije Hrvatska riječ.
ZDS
Ljutu travu na ljutu ranu!

Kralju Dmitre Zvonimire - u tamnici tvoji su ratnici-tvoji Generali!
Narpok
Vojnik

Post Postao/la Narpok »

LEGIONARI je napisao/la:Nu, narpok ako se misli s tim krenuti moram skrenuti pozornost da se od starta vodi briga o upotrebi Hrvatskog jezika. narpok želim ti puno uspjeha treba se ugledat na izdanja Hrvatskog uljudbenog Pokreta jer ako se izdanja distribuiraju elektronski trebaju se i prepoznat da su na liniji Hrvatstva. Ne želim ispravljat tvoje tekstove ali rijeć objezbeđenje nije Hrvatska riječ.
ZDS
Ja sam ti iz BiH a zivim u SAD , i prema tome se ja nebi ni uputio pisati clanake.. moj jezik nije najcistiji hrvatski i to je medju najvecim razlozima sto se nebi uputio ja da pisem.. ali mogu vam preko privatne poruke objasniti zasto ce ovo uspjeti.. ako zelite.
Sinjski_Junak
Dorojnik

Post Postao/la Sinjski_Junak »

Kum Bečo je napisao/la:Mislim da je najbolje insistirati na bratstvu Hrvata i Bošnjaka i u skladu s tim djelovati. Treba ne nametljivo pronositi pravaško učenje po BiH.
Medu stvarnim Hrvatskim nacionalistima, nema mjesta za "Bosnjake".
Jebem Mater Svakome Hrvatu, Koji Ne Slavi Pavelic-a Antu !

ZA DOM SPREMNI ! =U= ZIVJELA NDH ! =U=
Sinjski_Junak
Dorojnik

Post Postao/la Sinjski_Junak »

Moramo Hrvatima nekim, novima, nauciti da su Bosna i Hercegovina Hrvatska, kamoli "Bosnjacima".

Srbi nisu dobili RS u BiH klanjajuci bilo kome niti su ju dobili uz poklikom zivila BiH.

Kada se rusila jugoslavija, Drzavnotvorni Hrvati su prikrstili ove 'etnicke' i regionalisticke "Hrvate" jugoslavene u novokomponirane Hrvate, i zajedno smo donekle i stvarali ciljeve. Oni su presli na nasu stranu glede par ekonomski i razni problema u sugovini. Njihov je brod tonio, i da spase glavu i polozaje, morali su pric na neciju stranu. Tako ce biti i s "Bosnjacima", nemoze BiH opstati samo radi to sto oni zele. Biti Hrvat i zalagat se za neku slobodnu R. BiH je najveca glupost -- Hrvati bi trebali neagirati stabilnost RBiH, trebali dokazati svietu da su u najgorem polozaju medu ostalim narodima te kvazi Drzave; jerbo to jest ziva istina.

"Bosnjaci" bi trebali voditi neku kampanju "bratstva i jedinstva" s Hrvatima - oni su nostalgicni i najbolje upuceni sto se tice toga, jerbo oni nas trebaju, mi nji ne trebamo.

Zivila Herceg Bosna ! Sloboda Hrvatima!
Jebem Mater Svakome Hrvatu, Koji Ne Slavi Pavelic-a Antu !

ZA DOM SPREMNI ! =U= ZIVJELA NDH ! =U=
Kum Bečo
Podurednik

Post Postao/la Kum Bečo »

Ja eto, BiH će se raspasti baš zato što ti to želiš. Inaće su ovi fanatici iz Hercegbosne jaaako optimistični glede svojih ambicija i to im je konstanta zadnjih 20 godina , iako je jedna takova politika prepolovila brojnost Hrvatkog puka u BiH, a teritorijalno ta njihova HB nit ne postoji.
Beogradski pašaluk
vonDocktor
Dorojnik

Post Postao/la vonDocktor »

dartcroat je napisao/la:Ideja je dobra i ako je to ono što ja mislim,ti bi sa tim novinama u BiH,zapravo bio isto što i INDEX.hr u Hrvatskoj.

INDEX.hr je jedan od najčitanijih i najutjecajnijih web portala u Hrvatskoj i kao takav latentno kreira trendove i stvara plodno tlo za promicanje nekih ideja onih ljudi koji stoje i podupiru te nazovi web novine.

Kao što je INDEX jugoslovenski trojanski konj u hrvatskom medijskom web prostoru,ako sam dobro shvatio,tvoje bi novine,grubo rečeno, bile hrvatski trojanski konj BiH medijskom prostoru,s naglaskom na web.

INDEX je najopasniji internet širitelj lijevičarskih i liberalnih ideja,mada ni ostali puno se ne razlikuju,ali ipak on prednjači ispred svih njih te tako prozirno i vidno zagovara jugofiličarske i jugonostalgičarske ideje.

Ukoliko bi ti sa tvojim web novinama postigao u BiH u promicanju hrvatske ideje,kao što je INDEX u Hrvatskoj promicatelj jugoslovenske ideje,onda bi to stvarno bio odličan posao.

Puno sreće u daljnjem radu želim. "zds2"
da bar je index tako liberalan...negdje 5 puta su me iskljucivali sada pak i trajno, razlozi mi nisu bili dani makar se strogo drzao pravila i nevrijedao ikoga samo iznosio povijesne podatke i argumente...

index je nista drugo nego leglo komunista, potpomognuti cetnicima...koji dozvole domoljubima da dodu na forum i cekaju njihove istupe da bi imali razloga i dalje ih karakterizirati kao neandertalsku rasu...a sve druge domoljube koji iznose cinjenice, sluze se argumentima kao nacinu raspravljanja a ne psovkama odmah iskljucuju
"Ako vam je težak stijeg čestitosti utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti mi ćemo ga držati" VASI PRADJEDOVI
Narpok
Vojnik

Post Postao/la Narpok »

Doktore, ovjde neces morati imat strah. Mi cemo dozvoliti da se pise sve pro-hrvatsko, samo da nismo sumnjivi da kazu muslimani "jel ovo pisu ustase?". Jer ako se to desi, onda necemo moci provlaciti nasu propagandu.. najbolje je pisati profesionalno, ali uvijek pro hrvatski.. I tako ce to i biti... ovo ce biti jedina mogucnost za hrvate da pisu svoje ideje medju bosanskim muslimanima bez da ti muslimani znaju koji stav pisci imaju.. I prema tome ce sve uspjeti
FrozenCevap
Vojnik

Post Postao/la FrozenCevap »

..evo ako moze moj prijedlog, kao stanovnika sarajeva....ja mislim da to moze biti i dosta otvorena propaganda, samo treba jasno od samoga pocetka pokazati da se radi na SPAJANJU HRVATA I BOSNJAKA, jer cilj je isti, neprijatelj je isti....sada na silu praviti probleme oko toga jesu li to hrvati katolici i hrvati muslimani ili su to pak hrvati i bosnjaci samo nas obadvoje pred cetnicima pravi slabim i dok se mi oko toga svadjamo uvjek ce mo samo dobivati mrvice sa njihovog stola....Znaci primarni cilj tj. zavrsno rijesenje je i bosnjacima i hrvatima isto....poslje toga treba rjesavati ta unutrasnja pitanja....i ako tako nastupite u sarajevu imacete vise pristalica nego sto mislite.....
Odgovorite