ima li smisla?

''Ti hrvatski narode ne očekuješ svoga spasa od gavana i bogatuna...''
Odgovorite
vinkovci
Vojnik

ima li smisla?

Post Postao/la vinkovci »

Evo ovako... Na ovom sam forumu maltene 3 godine. kroz njega su prošle razne palete likova i svi su imali svoja neka mišljenja. neki su bili protiv fašizma,nacizma,extremnih ustaša... A neki su bili skroz suprotno. Na početku ovaj forum je imao nekoga smisla, i postojala je neka inicijativa,no sada je sve to otišlo u kurac! Ja sam osobno protiv ovoga piskaranja po forumima sa nekim ozbiljnim temama i smatram da internet treba služiti samo kao sredstvo za zabavu i zajebanciju. Nažalost može se reći da je ovaj forum propao! I sad se ja pitam: KAKVOGA SMISLA IMA OVAJ FORUM??!! ;)
MI SMO -U-STAŠE ŠTA JE?!ŠTA JE?!
IzvorniPravas
Rojnik

Re: ima li smisla?

Post Postao/la IzvorniPravas »

Mislim da je forum dobra platforma za sirenje literature, dokumenata i slika iz vremena NDH i novog modernog nacionalizma za 21. stoljece.
slika
slika
Jedno kolo jedna raja od Zagreba do Visegrada od Gorazda pa do Splita, Zemun svima dika!
Servatzy
Vojnik

Post Postao/la Servatzy »

Zajebavati se mogu na facebooku, msn.u i slicnim pizdarijama.
Ovaj forum ima jasno definirana nacela.
Pun je informacija o kojima vrijedi diskutirati.
slika
zummann
Urednik

Post Postao/la zummann »

Servatzy je napisao/la:Zajebavati se mogu na facebooku, msn.u i slicnim pizdarijama.
Ovaj forum ima jasno definirana nacela.
Pun je informacija o kojima vrijedi diskutirati.

Jedno je od pravila pričaonice i pristojnost-dakle bez korištenja vulgarizama.Nismo balkanci iako živimo na Balkanu.
Nikad ne prestati vikati već sipati bijes,
kao što vulkan riga lavinu.
U noćima mračnim bit gorući krijes,
što svijetli daleko,daleko u daljinu....
Servatzy
Vojnik

Post Postao/la Servatzy »

Mislis na "zajebavati"?
Uzeo sam doticni termin jerbo je autor topica napisao isti u uvodnoj poruci:
no sada je sve to otišlo u kurac! Ja sam osobno protiv ovoga piskaranja po forumima sa nekim ozbiljnim temama i smatram da internet treba služiti samo kao sredstvo za zabavu i zajebanciju.
No, zar moram biti uvijek sluzben?
Novi sam. ;) A i bio sam na forumima gdje se koristio drugaciji rijecnik. :twisted:
slika
Maks
Urednik
Kontakt:

Post Postao/la Maks »

Ova pričaonica, pogotovo onima koji su na nekim samim pocetcima pruza veliku kolicinu informaciju, to sto nekima kao sto je to clan pricaonice pod nazivom vinkovci ne salje dovoljno informacija to je njihov problem, i sigurno se ovaj forum radi takvih i radi njihovih neargumentiranih zelja nece ugasiti!
Postoji dosta planova, nazalost nedostaje vremena da se svi planovi ostvare onako kako bi vecina zeljela, ali naci ce se vremena i sve ono sto je zacrtano na pocetku ce biti ispunjeno. Strpljenja je potrebno, ali sto se moze..
Vjernost Ustaškoj Revoluciji - Vjernost je Hrvatskom narodu!!
http://www.UstaskiPokret.com
http://www.KrugovalVelebit.com
Hercegovkica
Dorojnik
Kontakt:

Post Postao/la Hercegovkica »

Maks je napisao/la:Ova pričaonica, pogotovo onima koji su na nekim samim pocetcima pruza veliku kolicinu informaciju, to sto nekima kao sto je to clan pricaonice pod nazivom vinkovci ne salje dovoljno informacija to je njihov problem, i sigurno se ovaj forum radi takvih i radi njihovih neargumentiranih zelja nece ugasiti!
Postoji dosta planova, nazalost nedostaje vremena da se svi planovi ostvare onako kako bi vecina zeljela, ali naci ce se vremena i sve ono sto je zacrtano na pocetku ce biti ispunjeno. Strpljenja je potrebno, ali sto se moze..
Potpis!
I mislim da ovakva tema već postoji na pričaonici, dajte ljudi čitajte i ostale što pišu!!
Tuđin i oluje kidali su nju, al' još uvijek tu je, sve dok mi smo tu!

Sjećaš li se dragi, pričale su kiše,
za ljubav se gine, zbog Hrvatske diše!

Biti Hrvat nije slučajnost, već privilegija Bogom dana, a biti Srbin nije ponos, već dijagnoza!
vinkovci
Vojnik

Post Postao/la vinkovci »

Ma sve 5 za informacije,ali samo ste se ograničili na internet! Dali ima kakvih konkretni akcija "HUP-a"?! Sve što sam čuo je bilo tipa "Idemo biti ludi pa se svi prijaviti na četnički forum i jebat im majku!" Prije su bili oni kalendari,što je sa njima? Sve koji su imali suprotno mišljenje ste manje više otjerali...
MI SMO -U-STAŠE ŠTA JE?!ŠTA JE?!
Maks
Urednik
Kontakt:

Post Postao/la Maks »

vinkovci je napisao/la:Ma sve 5 za informacije,ali samo ste se ograničili na internet! Dali ima kakvih konkretni akcija "HUP-a"?! Sve što sam čuo je bilo tipa "Idemo biti ludi pa se svi prijaviti na četnički forum i jebat im majku!" Prije su bili oni kalendari,što je sa njima? Sve koji su imali suprotno mišljenje ste manje više otjerali...
Nemoj siriti krive informacije, nikada nije u ime ovoga foruma ogranizirana nikakva akcija prijavljivanja na cetnicki forum u svrhu jebavanja majke, to je toliko primitivno da mi to nikada nebi palo na pamet niti se zelim njima zamarati, a mislim da i ostali djele ovo misljenje.
Kalendari ce se raditi kad za to dodje vrieme.
Sto se konkretnih akcija tice, naravno da to na forumu neces procitati.
Nitko nije otjeran tj. iskljucen ukoliko to nije svojim ponasanjem zasluzio, a kome se ne svidja, sto bi se reklo, siroko mu polje.
Vjernost Ustaškoj Revoluciji - Vjernost je Hrvatskom narodu!!
http://www.UstaskiPokret.com
http://www.KrugovalVelebit.com
u blagostanju
Vojnik

Post Postao/la u blagostanju »

Ima smilsa....i jos bi bilo vise smisla da vam je dosao Marko Thompson,
i drugi.....
ali jebe se njima za Vas....njima nije stalo do vas ....Ha,Ha,Ha!!
i jos se bunite kad se o njima zeli malo o njihovim propustima i zamjerkama i o proslosti popricati.

Otvorio sam svima oci i napravio prvi korak....
pa tko ima usi cuo je...

Koliko imate pjevaca sa svojom slikom imenom i prezimenom na krugoval velebit? bas idem pogledat od 1100 i nesto... da vidim zvijezde...
SoKoL
Dorojnik

Post Postao/la SoKoL »

u blagostanju je napisao/la:Ima smilsa....i jos bi bilo vise smisla da vam je dosao Marko Thompson,
i drugi.....
ali jebe se njima za Vas....njima nije stalo do vas ....Ha,Ha,Ha!!
i jos se bunite kad se o njima zeli malo o njihovim propustima i zamjerkama i o proslosti popricati.

Otvorio sam svima oci i napravio prvi korak....
pa tko ima usi cuo je...

Koliko imate pjevaca sa svojom slikom imenom i prezimenom na krugoval velebit? bas idem pogledat od 1100 i nesto... da vidim zvijezde...
A čiji si ti?
Alo, ne žurim poslije posla bezveze doma kak bi uključil Krugoval Velebit, pa da bi mi neki nezahvalni provokator - cajker pljuval po tom projektu i po nama svima koji ulažemo neki trud u to!
www.ustaskipokret.com www.krugovalvelebit.com www.airsoft.hr

http://www.youtube.com/user/MarkoZDSakaSoKoL

Hrvatski vojnik jest uviek vitez.Takav je bio,takav mora biti sada i takav će ostati za svu budućnost.

ZA DOM SPREMAN I DOMOVINI VJERAN!
u blagostanju
Vojnik

Post Postao/la u blagostanju »

Krugoval velebit je najbolji radio i svi se MI ponosimo sa njim.
ali i normalno je da se svi pjevaci ne ponose sa njim...ili ga ne podnose??

Mozda se plase da ne dobiju koju kunu manje....

ZDS
crna legija
Vojnik

Post Postao/la crna legija »

Daklem jos uviek ima provokatora. Neke stvari nikada se ne mienjaju.
Koliko god bila primamljiva ideja otići na srpski forum i tamo ih sve poslati u ........ toliko je i ta sama ideja preglupa.
Koji puta bi se trebalo moći obuzdati,ne samo radi sebe,već i u budućnosti radi drugih.
TOD,BLUT UND EHRE!!!
slika

UNSER STOLZ IST UNSER SIEG
Odgovorite