Kako se treba boriti

''Ti hrvatski narode ne očekuješ svoga spasa od gavana i bogatuna...''
BojnikDevcic
Vojnik

Re: Kako se treba boriti

Post Postao/la BojnikDevcic »

ZliJazavac je napisao/la:Lijepo rečeno BojnikDevčić.

I ja sam prije koju godinu bio balavac kojem se ustaštvo svodilo na crtanje obješenih Srba po školskim bilježnicama. I da sad sretnem mlađeg sebe rekao bih si da sam budala. Tako je to, svi moramo učiti.
Bio sam i ja suočen sa nekim nedoumicama u svoje vrijeme, tada sam pogledao u povijest i razmislio.

Jedini trenutak kada se mene neki Srbin tiče jest kada oružan nogom stupa na moje državno područje. Za sve ostalo, da ne budem prost - znaš što hoću reći.

Da je Poglavnik mrzio Srbe nebi im dao Hrvatsku Pravoslavnu Crkvu, nebi general Mihajlo Lukić zapovijedao najvažnijim domobranskim Sborom, nebi Đuro Grujić nosio naziv viteza, nebi bilo Srba poslanika u Hrvatskom državnom Saboru.

I sada se jedan prištavi nesretnik sjeti nakon više od 60 godina biti pametniji?

I tko je to smeće koje si dozvoljava da se jedan cijeli pokret koji je bio sastavljen od toliko jedinstvenih ljudi vezuje za njegove osobne probleme?

Uostalom, kao što je Dane jednom rekao, svi se vole dičiti svojim kršćanstvom, a kada ga treba pokazati - ništa.

Bog jednako voli i Hrvate i Srbe, ja neću glumiti da ih volim kada za to nemam razloga, ali dok ne ugrožava moju Domovinu, široko mu polje.

41' i 91' su ugrožavali, i vodio se rat.

A ove sa "žestokim ustaštvom" šakom u glavu. Ti bi bili prvi koji bi bacili pušku i pobjegli.
BojnikDevcic
Vojnik

Post Postao/la BojnikDevcic »

A najbolji su mi ovi koji glume ustaše a glasuju za HDZ.

To je posebna vrsta bolesnika. Ovo što danas imamo na vlasti jest naj protu-hrvatskija moguća opcija, koja samo na krilima pobjeda iz Domovinskog rata i sjećanja na nosioce stvaranja hrvatske države dobiva vlast.

Da sam ja bio u Karlovcu kada je njihova "mladež" pjevala ustaške pjesme, zube bi im izbio i onda ih sve natjerao da ih pojedu.

Izdajnici najodvratniji, paraziti na njedrima ovog napaćenog naroda, iz obijesti uzimaju sveto ustaško ime u ona prljava usta.

Isto i za onu odvratno debelu osječku svinju koja je hodajuće ruglo za pravašku ideju, a o komunjarama da ni ne govorim. Oni se nisu nikada ni trudili biti domoljubi.
LEGIONARI
Podurednik

Post Postao/la LEGIONARI »

Nu, bojniče sve stoji a alternativa..............ZDS
Ljutu travu na ljutu ranu!

Kralju Dmitre Zvonimire - u tamnici tvoji su ratnici-tvoji Generali!
Pahuljica
Vojnik

Post Postao/la Pahuljica »

LEGIONARI je napisao/la:Nu, bojniče sve stoji a alternativa..............ZDS

nema je.
svi mi znamo samo dobro blebetat, ali rješenja nemamo.
barem za sada.
Ustani Bane Hrvatska te zove !
ustasa90
Vojnik

Post Postao/la ustasa90 »

Pahuljica je napisao/la:
LEGIONARI je napisao/la:Nu, bojniče sve stoji a alternativa..............ZDS

nema je.
svi mi znamo samo dobro blebetat, ali rješenja nemamo.
barem za sada.

slažem se u potpunosti s tobom, svi samo pričaju i ne poduzimaju ništa jel sigurno misle netko će drugi, pa ako nećemo mi tko će onda i glasanje za stranke neznam tko je tu rekao da glasam za onu stanku koja se nije ogriješila o narodu, vjeruj mi takve stranke u Hrvatskoj nema trebamo mi osnovati svoju stranku i na uljudan način i svojim djelima pridobiti stanovništvo da prepoznaju naše namjere i program. "zds2"
tome bibinje
Vojnik

Post Postao/la tome bibinje »

Sjetite se nemira kada je General Gotovina uhvaćen ne zaboravite da ga moraju i osuditi.................. Tad vam je prilika da se dokažete...... I milicija se bojala nereda 71. a kamo li neće policija.........
Crna odora ljepo mu je stajala kao i njegovim legionarima s kojima je djelio sve tako i obranu svoje domovine......
UstaškiKrilnik
Vojnik

Post Postao/la UstaškiKrilnik »

Za koju stranku glasati? Skoro sve ako ne sve su sada pod vlašću stranaca koji Ustaštvo osudjuju, ne zato šta ne znaju o čemu se radi, nego BAŠ ZATO ŠTA ZNAJU!
Francetić DR
Vojnik

Post Postao/la Francetić DR »

S ovim se slažem, jer ima jaaaaaaako malo stranaka koje bi podržale naše ideale, a da su u sustavu vlasti.
Veseli se tužna mati, padoše ti vrli sini,
ko junaci, ko Hrvati, daše krvcu domovini!

Oj Ustaše, Ustaše, čuvajte nam ono naše,
čuvaj te nam našeg ptića, ANTU PAVELIĆA!
UstaškiKrilnik
Vojnik

Post Postao/la UstaškiKrilnik »

Usputno, ovo je žalosno:
-Nedavno (prije 2 dana) sam postavio video na youtube 'Istina o Ustašama'.
-Kad upišem 'istina o ustašama' u pretraživač youtubea, moj video je na vrhu - jedini s tim naslovom.
-Unatoč tome, ima svega 8 pregleda, s tim da su jedan ili dva moji
Odgovorite