Kako se treba boriti

''Ti hrvatski narode ne očekuješ svoga spasa od gavana i bogatuna...''
BojnikDevcic
Vojnik

Re: Kako se treba boriti

Post Postao/la BojnikDevcic »

ZliJazavac je napisao/la:Sve mi to nebi imalo previše smisla u sadašnjim uvjetima.

Jednostavno:

1. Živjeti po ustaškim načelima koliko je to moguće.
2. Glasati za stranke koje se nisu ogriješile o narod
3. Ljudima u svojoj blizini pokazati da ustaše nisu bili koljači srpske nejači, nego borci za slobodnu Hrvatsku.
4. Suzdržavati se od koljačkih parola, jer to nema veze s ustaštvom i samo u narodu stvara odbojnost prema ustaškoj ideji.
SAVRŠENO. Dao dragi Bog da te usliše ovi koji bi klali ili bacali u Savu.

Filipe, nemoj se smijati djevojci, nije lijepo.
BojnikDevcic
Vojnik

I svatko od vas koji bi palio nekakvu Srbiju je hrvatski IZDAJNIK ili prištavi drkadžija koji nije sposoban napraviti 20 zgibova, a kamoli nekoga napadati, a ne USTAŠA, jer USTAŠA jest onaj koji brani svoju Domovnu, a neke vukojebine poput Srbije ga ne zanimaju. Gazi one koji napadaju njegovo, a ne tuđe. Bio napadač Srbin, Talijan, Nijemac, Japanac, Marsovac.

Za Dom i za SLOBODU hrvatskome Rodu svom!
LEGIONARI
Podurednik

Post Postao/la LEGIONARI »

BojnikDevcic je napisao/la:I svatko od vas koji bi palio nekakvu Srbiju je hrvatski IZDAJNIK ili prištavi drkadžija koji nije sposoban napraviti 20 zgibova, a kamoli nekoga napadati, a ne USTAŠA, jer USTAŠA jest onaj koji brani svoju Domovnu, a neke vukojebine poput Srbije ga ne zanimaju. Gazi one koji napadaju njegovo, a ne tuđe. Bio napadač Srbin, Talijan, Nijemac, Japanac, Marsovac.

Nu, bravo bojniče treba stajati na braniku Hrvatske domovine i borit se za Hrvatski narod i Nezavistnu Državu Hrvatsku. ZDS
Ljutu travu na ljutu ranu!

Kralju Dmitre Zvonimire - u tamnici tvoji su ratnici-tvoji Generali!
J=U=X
Vojnik

Post Postao/la J=U=X »

BojnikDevcic je napisao/la:I svatko od vas koji bi palio nekakvu Srbiju je hrvatski IZDAJNIK ili prištavi drkadžija koji nije sposoban napraviti 20 zgibova, a kamoli nekoga napadati, a ne USTAŠA, jer USTAŠA jest onaj koji brani svoju Domovnu, a neke vukojebine poput Srbije ga ne zanimaju. Gazi one koji napadaju njegovo, a ne tuđe. Bio napadač Srbin, Talijan, Nijemac, Japanac, Marsovac.

Nedaj svoje nemoj tuđe!!!
slika
slika
slika
ustaski_legionar
Vojnik

Post Postao/la ustaski_legionar »

najviše mi smeta kad na USTAŠKOM FORUMU se pojave nekakvi zaštitnici srba.

nek idu na forum SDP , ćetnićkog pokreta ili nečega takvog
ZliJazavac
Vojnik

Post Postao/la ZliJazavac »

ustaski_legionar je napisao/la:najviše mi smeta kad na USTAŠKOM FORUMU se pojave nekakvi zaštitnici srba.

Slušaj prijatelju, došao si na ovaj forum i predstavio se kao zapovjednik nekog izmišljenog HOS-a s nekakvim izmišljenim divizijama iza sebe. Ako želiš da te itko počne shvaćati ozbiljno, izbriši se i prijavi pod drugim imenom, jer je ono o HOS-u bila vrhunska degradacija samog sebe.
ustaski_legionar
Vojnik

ZliJazavac je napisao/la:
ustaski_legionar je napisao/la:najviše mi smeta kad na USTAŠKOM FORUMU se pojave nekakvi zaštitnici srba.

Slušaj prijatelju, došao si na ovaj forum i predstavio se kao zapovjednik nekog izmišljenog HOS-a s nekakvim izmišljenim divizijama iza sebe. Ako želiš da te itko počne shvaćati ozbiljno, izbriši se i prijavi pod drugim imenom, jer je ono o HOS-u bila vrhunska degradacija samog sebe.
ja sam ZA DOM SPREMAN , a ti nećeš biti nikad. zasad još nisam našao pravi način za borbu , ali ja ne odustajem NIKAD , i onima koji su sada protiv mene , osvetit ću se na način koji ne možeš ni zamisliti.

Vanjski neprijatelji će dobiti po zubima , a unutarnji će dobiti po nečemu drugom.
ustaski_legionar
Vojnik

a možda se i ispišem iz ovog foruma , jer ovde nema nikakvih ustaša , nego samo nekakvi provokatori , koji mrze ustaše , vole srbe , pedere ,crnce i židove.
jodevcic
Rojnik
Kontakt:

Post Postao/la jodevcic »

A Ustaski Legionar a da ti nis čedo pa došao nas tu provocirati,treba tebe maknuti ovdje se ne kaže i nepiše ovde nego ovdje.Tako da is mi ti malo sumnjiv i ono sa izmišljenim hosom što će ti to kada već to ima.Vode ga ljudi koji su bili u hosu i gore su simpatizeri hosa.

http://forum.hosovci.com/
Ljepo li je Hrvat biti majko hvala ti.Vjera u Boga i Hrvatska sloga.Bog i Hrvati
Pravaštvo, Vjera i Domoljube to nas treba da vodi jel to je odlika svakog pravog Hrvata

Hrvatski Pravaški Dom
hrvatski-pravaski-dom.webnode.hr
LEGIONARI
Podurednik

Post Postao/la LEGIONARI »

ustaski_legionar je napisao/la:a možda se i ispišem iz ovog foruma , jer ovde nema nikakvih ustaša , nego samo nekakvi provokatori , koji mrze ustaše , vole srbe , pedere ,crnce i židove.
Nu, i ja apeliram da se makne s foruma Ustaški legionar jer on ne zaslužuje da nosi naziv slavne Ustaške postrojbe a i na forumu on previše šara nevjerojatnim tezama koje u stvarnosti nemaju veze s ničim. Mislim da je srpski provokator. ZDS
Ljutu travu na ljutu ranu!

Kralju Dmitre Zvonimire - u tamnici tvoji su ratnici-tvoji Generali!
ustaski_legionar
Vojnik

nisam srpski provokator , i ne znam što sam to učinio da me svi mrze , ali ako me hoćete maknut , neće me baš puno uznemirit , s obzirom da imam i svoj forum na adresi http://ndh.forumdes.com , pa pozivam sve koji vole ekstremne oblike ustaštva da se pridruže
BojnikDevcic
Vojnik

ustaski_legionar je napisao/la:nisam srpski provokator , i ne znam što sam to učinio da me svi mrze , ali ako me hoćete maknut , neće me baš puno uznemirit , s obzirom da imam i svoj forum na adresi http://ndh.forumdes.com , pa pozivam sve koji vole ekstremne oblike ustaštva da se pridruže
Prirodna anomalijo, ne postoje "esktremni oblici ustaštva" niti "laki oblici ustaštva", postoji samo ustaštvo kao savršeno čisti oblik hrvatskog nacionalizma.

Postoje ljudi poput zooma, postrojnika, Maksa, Dane, Legionara koji čitaju, uče, zapisuju i smireno snagom povijesnih činjenica šire istinu o tekovinama hrvatske države, i postoje izdrkotine poput tebe koje proživljavaju svoj pubertet i svoju kritičnu nedojebanost na leđima jedne prelijepe ideje koju samo ocrnjujete, i kao takve vas treba odstraniti kao neko odvratno kužno tkivo, ničim bolje od komunjara.

Ti si zapravo nekakva teen mutacija Vinka Nikolića i Dide Kvaternika.
ADI
Vojnik
Kontakt:

Post Postao/la ADI »

BojnikDevcic je napisao/la:
ustaski_legionar je napisao/la:nisam srpski provokator , i ne znam što sam to učinio da me svi mrze , ali ako me hoćete maknut , neće me baš puno uznemirit , s obzirom da imam i svoj forum na adresi http://ndh.forumdes.com , pa pozivam sve koji vole ekstremne oblike ustaštva da se pridruže
Prirodna anomalijo, ne postoje "esktremni oblici ustaštva" niti "laki oblici ustaštva", postoji samo ustaštvo kao savršeno čisti oblik hrvatskog nacionalizma.

Postoje ljudi poput zooma, postrojnika, Maksa, Dane, Legionara koji čitaju, uče, zapisuju i smireno snagom povijesnih činjenica šire istinu o tekovinama hrvatske države, i postoje izdrkotine poput tebe koje proživljavaju svoj pubertet i svoju kritičnu nedojebanost na leđima jedne prelijepe ideje koju samo ocrnjujete, i kao takve vas treba odstraniti kao neko odvratno kužno tkivo, ničim bolje od komunjara.

Do sada mu nitko nije nista pametnije ni rekao....svaka cast na ovome upisu "zds2"
Ultra Yomus Valencia
Ultras not red!!!!

http://www.valencia-balkan.com
Filip
Vojnik

Post Postao/la Filip »

ADI je napisao/la:
BojnikDevcic je napisao/la:

Do sada mu nitko nije nista pametnije ni rekao....svaka cast na ovome upisu "zds2"
Svaka čast na Adijevoj pohvali ovog upisa, bolju nisam dugo čuo. "zds2"
ZliJazavac
Vojnik

Post Postao/la ZliJazavac »

Lijepo rečeno BojnikDevčić.

I ja sam prije koju godinu bio balavac kojem se ustaštvo svodilo na crtanje obješenih Srba po školskim bilježnicama. I da sad sretnem mlađeg sebe rekao bih si da sam budala. Tako je to, svi moramo učiti.
Odgovorite