Thompson u očima hrvatskih intelektualaca

''Neka se osuši desnica moja Bože, ako zaboravim svoju svetu crkvu, svoj dom i narod..''

Moderator/ica: LEGIONARI

Odgovorite
zummann
Urednik

Thompson u očima hrvatskih intelektualaca

Post Postao/la zummann »

Objavljena je knjiga o Marku Perkoviću Thompsonu - Thompson u očima hrvatskih intelektualaca- koju su pripremili Mate Kovačević, novinar Hine, i akademik Josip Pečarić. Na više od 250 stranica saznat ćete sve o potpori hrvatskih domoljubnih intelektualaca Thompsonu i njegovom progonu u današnjim hrvatskim medijima. Knjigu su u ispunjenoj dvorani Vijenac Nadbiskupijskoga pastoralnog instituta u Zagrebu predstavili Mate Kovačević, Davor Domazet Lošo i Slobodan Lang, a pročitano je i pismo Josipa Pečarića poslano iz Pakistana. Ulomke iz knjige čitali su Goran Grgić i Vedran Mlikota. Predstavljanje je uveličao Thompson i glazbeni sastav Blackout band.
Nikad ne prestati vikati već sipati bijes,
kao što vulkan riga lavinu.
U noćima mračnim bit gorući krijes,
što svijetli daleko,daleko u daljinu....
LEGIONARI
Podurednik

Re: Thompson u očima hrvatskih intelektualaca

Post Postao/la LEGIONARI »

Nu, hvalevrijedno djelo o domoljubu i velikom Hrvatu Marku Perkoviću, mislim da je zaslužio pozitivno mišljenje Hrvatskih intelektualaca, a svi oni kojima smeta Marko oni su za nas nebitne osobe jer i oni nama ne prestavljaju u životu ništa jer su neprijatelji Hrvatskog naroda. Trebalo bi staviti na našim stranicama podatke gdje kupiti knjigu tako da je dostupna svakom dobronamjernom Hrvatu. ZDS
Ljutu travu na ljutu ranu!

Kralju Dmitre Zvonimire - u tamnici tvoji su ratnici-tvoji Generali!
10_Poglavnikov_04
Rojnik

Post Postao/la 10_Poglavnikov_04 »

Knjiga se može kupiti u shopovima Croatia Recordsa (Zagreb, Split, Pula, Dubrovnik) i u svim većim knjižarama.
U Osijeku u Knjižari Nova na Trgu A. Starčevića. Mislim da je to za sada jedino mjesto u Slavoniji gdje se knjiga može nabaviti. :|
Ako želiš dići se visoko
na jednom stanovištu budi
i tu stani poput čvrste stijene
znaj da nije običaj kod ljudi
često mijenjat svoje uvjerenje...
CroatianSoldier
Dorojnik
Kontakt:

Post Postao/la CroatianSoldier »

Ja upravo citam knjigu, nabavio sam si je u Zadru na kiosku (uz CD "Stari Plac" uživo), cijena 80 kn.

Vrlo dobro napisana knjiga, koja pokažuje imena i mišljenje intelektualaca koji daju potporu Marku.
Odgovorite